Ako nás skontaktovať?

Cez telefoń

Vytočte číslo

0800 555 662

po vyzvání zadejte kód

Cez CHAT

LIVESTREAM

Predošlí livestream

O projekte

 

Krásny deň,

 

rada by som vám predstavila tento, na Slovensku, unikátny projekt, ktorý pre vás zabezpečil váš zamestnávateľ, ako benefit, a naša spoločnosť MotivP ho pre vás pripravuje.

 

Projekt Záchranná sieť vznikol s cieľom pomôcť  všetkým spolupracovníkom spoločnosti dm drogerie markt vymaniť sa z kolotoča riešenia náročných situácií na pracovisku, ale i v súkromnom živote. Podporiť  každého z vás v hľadaní možností ako presunúť pozornosť a energiu, počas dňa, na pozitívne aspekty vášho života. Ako žiť svoj dennodenný život zasa s radosťou a pohodou. Zabezpečiť  najlepšie možné riešenie vašej aktuálnej situácie, ktorú vnímate ako problém. Byť oporou  a sprievodcom  pri zmene k lepšiemu až k úplnému vyriešeniu. Spoluvytvárať  opätovný priestor a silu plne sa sústrediť na podstatné záležitosti vášho života, ktoré napĺňajú vás a prostredníctvom vás aj vašu rodinu a iných dôležitých ľudí vo vašom živote.

 

Na nasledujúcich stranách sa dozviete ako tento projekt funguje, čo je jeho podstatou a aké zázemie môžete u nás očakávať. Pevne veríme, že tieto informácie vás podporia v rozhodnutí s dôverou sa obrátiť na našich odborníkov.

 

Skutočný záujem a čas je ten najcennejší dar, ktorý môžete niekomu venovať. Budeme radi keď tento DAR venujete sebe, prostredníctvom nás a projektu Záchranná sieť.

 

Ako celý projekt začal

 

V októbri 2017 sme pre vás spustili rozvojový program Zdravá firma. V jeho popredí stojí predovšetkým ľudský rozmer a to, aby sa človek tešil do práce a tešil sa domov. V rámci tohto programu prebehlo niekoľko úspešných workshopov na rôzne témy z oblasti psychológie, osobného rozvoja, ale aj zdravého životného štýlu. Ďaľšie podobné workshopy sú naplánované pre novú skupinu účastníkov otvorenú pre všetkých spolupracovníkov prevádzky, centrálneho skladu a centrály na rok 2019. Spätná väzba od vás napovedá, že podpora v týchto oblastiach má pre vás zmysel, s dôverou ju mnohí z vás využili a veríme, že ešte využijú.

 

Práve zo skúseností a vzájomnej spolupráce na rozvojovom programe Zdravá firma, prirodzene vyplynula požiadavka na hlbšie riešenie problémov a náročných situácií, ktoré ako spolupracovníci dm denne zažívate a riešite aj v súkromnom živote... Tieto situácie ovplyvňujú vaše rozpoloženie, emócie, motiváciu, radosť a životnú pohodu. Projekt Záchranná sieť teda vznikol ako súčasť programu Zdravá firma.

 

Kto za celým projektom Záchranná sieť stojí?

Ing. Martin Podhradský
Konateľ spoločnosti
dm drogerie markt Slovensko

Odborný garant projektu:
PhDr. František Hroník
Konateľ a riaditeľ spoločnosti MotivP