Sebarozvoj

Nevyhovuje Vám pocit stagnácie v živote a záleží Vám na tom, ako zmysluplne trávite svoj čas? Vitajte na našej stránke, kde objavíte kľúče k osobnému rastu, duševnému zdraviu a maximálnemu výkonu. Nájdete tu užitočné tipy a rady na zlepšenie kvality svojho života.

PORADNA

Dr. Hroníka

V ruke držíte telefón alebo sedíte pri klávesnici. Cítite, že je toho toľko, s čím by ste sa chceli zveriť, o čom by ste chceli rozprávať, s čím by ste sa chceli podeliť. No váhate. Možno sa bojíte, že vám zlyhá hlas. Alebo sa pýtate samých seba, čo si o vás ten na druhej strane pomyslí. Možno vás tak veľmi zaplavili emócie, že nenachádzate slová. Alebo, naopak, je tých slov tak veľa, že neviete, ktorými začať.

Už to, že vám napadne kontaktovať nás, je skvelý prvý krok, ktorý chce niekedy veľa odvahy. Vieme, aké to môže byť ťažké. Vieme, že niekedy človek obracia telefón v ruke a už-už to číslo takmer vyťuká, ale v poslednej chvíli si to rozmyslí, nezadá kód, rýchlo zavesí… Je to prirodzené, nie ste sami, kto váha. My vás však chceme povzbudiť. Dodať vám ten posledný kúsok odvahy, ktorý ešte chýba. Nie je sa čoho báť, naša linka je bezpečný priestor, kam môžete prísť s čímkoľvek.

ČLÁNKY

na tému sebarozvoja

VIDEÁ

na tému sebarozvoja

Poradíme Vám aj s týmito témami

SEBAROZVOJ
 
ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL
 
PRACOVNÁ SPOKOJNOSŤ
 
OSOBNÉ VZŤAHY
 
DETI a VÝCHOVA
 
ŤAŽKÉ SITUÁCIE
 

Ako nás môžete kontaktovať?

Ikona - telefon

CEZ TELEFÓN

Vytočte číslo

0800 555 662

po vyzvaní zadajte kód

CEZ CHAT