Pracovná spokojnosť

Táto sekcia sa zameriava na pracovnú spokojnosť. Ponúkame tipy na vytváranie úspešného a príjemného pracovného prostredia, riešime konflikty, šikanu a to, ako sa proti nej postaviť a podporujeme rovnováhu medzi prácou a voľným časom.

PORADNA

Dr. Hroníka

Neviem, ani čo povedať. Viem, že chcem niečo povedať, ale nie je to asi ani dôležité. Všetko je také náročné, nevládzem, nechce sa mi robiť vôbec nič. Veľmi sa musím premáhať ku každej činnosti. Ráno vstať z postele, ísť do práce a ísť domov. Ešte minulý rok som mala toľko aktivít, ktoré som rada robila. Za iných okolností rada kreslím, chodím ku koňom, prechádzať sa do prírody alebo rada trávim čas s priateľom. Vlastne, kvôli nemu sa už len snažím celý deň fungovať a nejak to pretrpieť, aby som mohla byť s ním. Niekedy už tak nevládzem, že sa mi nechce ísť ani za ním. Viem, že ho mám rada a chcem s ním tráviť čas, ale nevládzem.

 

Nie som lenivá, neviem to inak opísať. Jednoducho niekedy nezvládam ani vstať z postele. Pracovné úlohy, ktoré som predtým zvládal bez problémov, sú teraz pre mňa veľmi náročné. Moja pôvodne vysoká úroveň produktivity v práci je jednoducho preč. Moji kolegovia ma niekedy upozornia, nech dávam pozor, nech nie som mimo. Naposledy som sa cítila tak zvláštne, akoby som vôbec nebola v práci, ale ani v sebe, v mojej hlave. Ťažko sa mi to vysvetľuje, ale necítila som nič...

ČLÁNKY

na tému pracovnej spokojnosti

VIDEÁ

na tému pracovnej spokojnosti

Poradíme Vám aj s týmito témami

SEBAROZVOJ
 
ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL
 
PRACOVNÁ SPOKOJNOSŤ
 
OSOBNÉ VZŤAHY
 
DETI a VÝCHOVA
 
ŤAŽKÉ SITUÁCIE
 

Ako nás môžete kontaktovať?

Ikona - telefon

CEZ TELEFÓN

Vytočte číslo

0800 555 662

po vyzvaní zadajte kód

CEZ CHAT