Osobné vzťahy

Vzťahy sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Ich kvalita mnohokrát úzko súvisí s našim duševným zdravým. V tejto sekcii sa budeme venovať tým osobným - priateľským, partnerským a rodinným a témam, ktoré s nimi úzko súvisia.

PORADNA

Dr. Hroníka

Kristína a jej priateľ Roman sú spolu takmer šesť rokov. Od začiatku bol ich vzťah takmer bez problémov. Obaja sa vždy snažili vnímať rôzne situácie bez žiarlivosti, nepodozrievať toho druhého, a nikdy nemali dôvod spochybňovať vzájomnú dôveru. Až do chvíle, keď sa Kristína jedného dňa od Romanovho najlepšieho kamaráta dozvedela, že ju Roman podviedol s jeho kolegyňou.

Vraj sa to stalo len raz, je z toho nešťastný a ľutuje to. Nevie, že Kristína o tom vie. Veľmi ju to zranilo, pretože ho miluje a verila, že ďalším krokom v ich vzťahu bude svadba. Aj by mu bola schopná odpustiť, no netuší, či mu znova dokáže veriť. Čakajú ju dve ťažké rozhodnutia, ktoré zásadne zmenia jej život bez ohľadu na to, ktorú možnosť si zvolí. V prvom rade sa musí rozhodnúť, či povie Romanovi, že vie o jeho nevere. Potom sa musí rozhodnúť, či mu odpustí a zostane s ním, alebo vzťah ukončí.

Pre Kristínin vnútorný pokoj je potrebné, aby Roman vedel, že vie o jeho nevere. Bez toho, aby mu to povedala, nebude môcť s čistým svedomím pokračovať v ich vzťahu, a už vôbec nie uvažovať o manželstve...

ČLÁNKY

na tému osobných vzťahov

VIDEÁ

na tému osobných vzťahov

Poradíme Vám aj s týmito témami

SEBAROZVOJ
 
ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL
 
PRACOVNÁ SPOKOJNOSŤ
 
OSOBNÉ VZŤAHY
 
DETI a VÝCHOVA
 
ŤAŽKÉ SITUÁCIE
 

Ikona - telefon

CEZ TELEFÓN

Vytočte číslo

0800 555 662

po vyzvaní zadajte kód

CEZ CHAT